Značky spoločnosti maspex

Maspex

Spoločnosť MASPEX Slovakia Trade, s. r. o. patrí medzi významných predajcov nealkoholických nápojov na trhu. V kategórií ovocných nápojov, nektárov a 100% džúsov sme jasnou jednotkou s výrazným náskokom pred ďalšími konkurentmi.

Medzi najobľúbenejšie značky patrí Relax pre celú rodinu a Kubík pre našich najmenších. Sorotiment dopĺňajú výrobky pod značkami Original River, Caprio, Figo a Márka. V kategórií energetických nápojov ponúkame značku Tiger. Súčasťou ponúkaného portfólia je aj rada instatných nápojov pod značkami Coffeeta, Cappuccino Italiano a Mukates na Slovensku. Neustále inovujeme a prinášame našim zákazníkom niečo nové!

Relax

Značka Relax je už od roku 1996 zárukou výnimočnej kvality džúsov, nektárov, ovocných nápojov. Relax je tu pre všetkých, ktorí chcú to najlepšie: vysoko kvalitné džúsy z ovocia spracované ihneď po zbere, bez konzervantov, umelých farbív a syntetických sladidiel. Relax je tu pre každého, nezáleží na veku ani druhu obľúbeného ovocia! Džúsy Relax pre rodinnú pohodu, Relax Exotica pre tých, čo sa neboja experimentovať a Relax sirupy s vysokým podielom ovocnej šťavy nie len pre deti. MILUJ ŽIVOT, MILUJ RELAX!

Kubík

Značka Kubík to sú nie len ovocné nápoje vyrábané zo šťavnatého ovocia a mrzky, bez konzervantov, umelých farbív a sladidiel, ale aj veľmi obľúbené ochutené vody Waterrr. V našom portfóliu nájdete aj ovocné pyré - Kubík 100% ovocnú kapsičku, ktorá je ideálna na desiatku do školy či na výlety.

kubik

Caprio

Rada tradičnej značky Caprio je k dispozícií v mnohých príchutiach a za výhodnú cenu. Pod značkou Caprio sú v ponuke predovšetkým 2L balenia ovocných nápojov, a potom tiež balenia hustých sirupov.

caprio

Tiger

Tiger energy drink je sýtený energetický nápoj, ktorý Ti dodá poriadne množstvo energie v každej situácií vďaka vysokému obsahu kofeínu ataurínu. Vyber si klasického Tigra v malej alebo veľkej plechovke. Preber sa po ťažkej noci Tiger Reštartom - funkčný energy drink na ťažké rána.

River

Tradičná značka medzi tonicovými nápojmi s dlhou históriou na českom a slovenskom trhu. Jedinečnú horkú chuť Original River Tonicu potom doplňuje osviežujúca chuť zázvorového River Ginger Ale.

Márka

Unikátna hroznová chuť robí zo sýtenej limonády s prídavkom hroznovej šťavy favorita pre milovníkov vínnych nápojov. Márka je predovšetkým unikátna svojou dlhou históriou, jej výroba totiž začala už v období ČSFR.

marka